Viking interactive

ÜRETİM

kafkas üretim tesisi

Bursa’da bulunan iki üretim tesisimiz, konusunda uzman kadroları tarafından işletilmektedir.

Pasta ve Unlu Mamuller üretimlerimizi, Bursa’nın Hürriyet semtinde, 2.500 m2 alana kurulu ilk tesisinde gerçekleştirmekteyiz. İşletmemizde çeşitli yaş ve kuru pastalar, börekler, mayalı ürünler, hamur ve sütlü tatlı üretimleri yapılmaktadır.

Bursa’nın Alaaddinbey Köyü girişinde 1999 yılında faaliyete geçen işletmemiz, 6.500 m2 kapalı, 12.500 m2 toplam alana sahip, kestane üretiminde ülkemizde tek, dünyada sayılı entegre tesisler arasındadır. İşletmemizde kestane, makinelerde soyulmakta, donmuş (-18 °C) ortamda depolanmakta ve günümüzün son teknolojilerine sahip şekerleme hatlarında şekerlendirilerek satışa sunulmaktadır. Tesisimizde kestane işleme kapasitesi, yılda 3.000 tondur.
Tesisimizde, kestane şekeri yanında, çikolatalı kestane şekerlemeleri, kestane püreleri, reçel, marmelat, çeşitli şekerlemeler, krokan ve dondurma üretimlerini de yapılmaktadır. İşletmemize yeni kurulan hatlar ile çeşitli kurabiye ve unlu mamul üretimleri de gerçekleştirilmektedir.

Üretimlerimiz, KAFKAS’ın kuruluşundan günümüze kadar gelen kaliteli, sağlıklı ürün üretme ilkeleri ve ISO 9001 ve ISO 22000 kalite standartları ile desteklenerek yapılmaktadır.


ÜRETİM GALERİ KALİTE BELGELERİ