1930' dan günümüze değişmeyen tek lezzet.
Yardım

Kafkas Pasta ve Şekerleme internet sitesinden alışveriş yapmak için üye olmanıza gerek yok. Sipariş etmek istediğiniz ürün veya ürünleri sepete ekledikten sonra alışverişi tamamla sekmesine basarak açılan üye girişi penceresinde alt kısımda üye olmadan alışveriş yapmak istiyorum seçeneğini seçerek alışverişinize devam edebilirsiniz.

 

Kafkas Pasta ve Şekerleme internet sitesinden yapmış olduğunuz alışverişi takip etmek için hizmetler sekmesinin alt kısmında bulunan sipariş takibine tıklarak yapabilirsiniz. Açılan pencerede e-mail ve sipariş numarası bilgilerini doğru bir şekilde doldurarak siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Kafkas Pasta ve Şekerleme internet sitesinden sevdiklerinize veya iş ortaklığı yaptığınız kurum ve kuruluşlara hediye göndermek ve karşı tarafa fiyat bilgisinin gitmesini istemiyorsanız almak istediğiniz ürün veya ürünleri seçtikten sonra alışverişi tamamla sekmesine tıklayarak adres bilgisi bölümüne geldiğinizde teslimat adresi bölümüne göndereceğiniz kişinin bilgilerini doldurmanız gerekiyor. (e-mail adresi bölümüne kendi mail adresinizi yazabilirsiniz.) bu bilgileri kaydettikten sonra hemen altında farklı fatura adresi girmek istiyorum kutucuğunu tıklayıp açılan pencereye kendi bilgilerinizi doldurup kaydetmeniz yeterli olacaktır.

Kafkas Pasta ve Şekerleme internet sitesinden sevdiğiniz kişi ve kurumlara göndermek istediğiniz ürünlere hediye notu ekleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ürün veya ürünleri seçtikten sonra banka bilgilerinizi girdiğiniz ödeme sekmesine geldiğiniz zaman sağ tarafta HEDİYE NOTU bölümü var o bölüme eklenmesini istediğiniz mesajı ekleyebilirsiniz.

Kafkas Pasta ve Şekerleme internet sitesinden yapacağınız alışverişler hakkında bir not bırakmak istediğinizde (teslimat saati teslimat günü vs.) ödeme bilgilerinizi girdiğiniz bölümde sağ taraftaki sipariş notu kısmını doldurmanız yeterli olacaktır.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Copyright 2024 kafkas.com - Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et